Wiry Wags Designs

Kingiideed karmikarvaliste takside fännidele

Wiry Wags Designs on loodud armastusest karmikarvaliste takside vastu. Külastage meie poode ja leidke midagi erilist nii endale kui ka oma taksisõpradele. Iga kingitus on unikaalne, just nagu teie armastus nende armsate koerte vastu.

Wiry Wags Designsi t-särk Etsy poes

Elektrikitarri mängiva karmikarvalise taksi disainiga t-särk

Elektrikitarri mängiv karmikarvaline taks, kõrval tekst “Where words fail, music speaks”. Eri värvitoonides t-särgid karmikarvalise taksi disainiga on saadaval Wiry Wags Designsi Etsy poes.

Wiry Wags Designsi veepudel Zazzle'i poes

Karmikarvalise taksi disainiga kleebised

Rõõmsa karmikarvalise taksi disainiga kleebised. Kontuurset vinüülkleebist saab kohandada vastavalt oma soovile Zazzle’i disainitööriista abil. Karmikarvalise taksi disainiga kleebised on saadaval Wiry Wags Designsi Zazzle’i poes.

Puppy Photo Giftsi kohvitass Zazzle'i poes

Best Dachshund Mom Ever kohtvitass

Karmikarvalise taksikutsika disainiga kohvitass. Tassil on kiri “Best Dachshund Mom Ever” (“Parim taksimamma”) ning südamekesega käpajälg. Karmikarvalise taksikutsika disainiga kohvitass on saadaval Puppy Photo Giftsi Zazzle’i poes.

Meie poed

Taksikoera teemalised kingitused on saadaval Etsy ja Zazzle’i poodides! Tellimiskeskkonnad on ingliskeelsed, aga tooteid saab tellida Eestisse. Vajadusel saame tellimusega aidata. Võtke alloleva kontaktivormi kaudu meiega ühendust.

Wiry Wags Designs Etsy
Wirehaired Dachshund Dieselpunk

Sotsmeedia

Ärge unustage meid jälgida ka sotsmeedias, et olla kursis uute kunstiteoste ja kingitustega!

Võtke meiega ühendust

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.