Infoportaali avamine

Avasime ettevõtteportaali 247INFO. Ettevõtteportaalis 247INFO on info ettevõtte kohta kättesaadav 24/7. Portaal on hea stardiplatvorm alustavale ettevõtjale, kes tahaks oma ettevõtte ning selle teenuste või toodete info internetis kiiresti nähtavaks teha. Iga ettevõte saab omanäolise üheleheküljelise veebilehe, mille majutuse ja korrashoiu pärast ettevõtja ise muret tundma ei pea. Nii jääb põhilisema, oma ettevõtte alustamise ja toodete-teenuste väljatöötamise jaoks rohkem aega ja lehe eest hoolitsevad oma ala asjatundjad.

Portaali eesmärgiks on võimaldada ettevõtetel saada endale kiiresti ja taskukohaselt lihtne ning stiilne veebileht, mis esindaks neid internetis ning aitaks neil potentsiaalsetele klientidele silma hakata. See võib jääda ettevõtte esialgseks veebileheks seni, kuni mõningase tegutsemise järel on selgunud ettevõtte tegelikud digiturunduse vajadused ja praktika on näidanud, millise funktsionaalsusega veebilehte ettevõte üldse vajab. Kui see on selge, siis on ettevõttel mõistlik hakata investeerima suurema veebisaidi arendamisse. Seni aga saab ettevõtteportaalis olev visiitkaardi tüüpi veebileht jätta juba klientidele hea esmamulje professionaalsest teenusest.

Mis eelised on sellel, kui ettevõttel on 247info portaalis veebileht, võrreldes ise kodulehe tegemisega mõnel tasuta platvormil?

 1. Aja kokkuhoid
  Veebilehe loomine ja hooldamine on aeganõudev protsess. Kui ettevõtja pühendab ise sellele oma aja, võib see tähendada vähem aega põhiliste äriliste tegevuste jaoks, mis võivad olla tulusamad ja strateegiliselt olulisemad.
 2. Professionaalne kuvand
  Veebiarendajad ja disainerid omavad teadmisi ja kogemusi, et luua professionaalne ja visuaalselt atraktiivne veebileht. Professionaalselt loodud veebileht annab ettevõttele usaldusväärse ja usaldust tekitava kuvandi.
 3. Tehniliselt korras veebileht
  Veebilehe loomine nõuab erinevate tehnoloogiate ja platvormide tundmist (HTML, CSS, sisuhaldussüsteem jne). Kogenud arendajad oskavad neid tööriistu kasutada ja suudavad vältida tehnilisi vigu, mis võivad isetegemise puhul tekkida.
 4. SEOga arvestamine
  Professionaalsed arendajad mõistavad otsingumootori optimeerimise (SEO) parimaid tavasid, mis aitavad teie veebilehel paremini otsingutulemustes esile tõusta.
 5. Turvaline veebileht
  Professionaalid oskavad rakendada parimaid turvameetmeid, et kaitsta veebilehte häkkimise ja andmelekete eest.
 6. Hooldus ja tugi
  Veebilehe loomine ei lõppe selle avaldamisega. See vajab pidevat hooldust, värskendusi ja tuge. Teenusepakkujad saavad pakkuda püsivat tuge ja hooldust, et tagada veebilehe sujuv toimimine ja ajakohasus.
 7. Kuluefektiivsus
  Kuigi esialgne investeering veebilehe loomisesse võib olla suurem kui ise kodulehe tegemine, võivad pikemas perspektiivis tekkivad probleemid, ajakulu ja võimalike vigade parandamine osutuda palju kulukamaks.
  Lisaks annab portaalise olev esinduslik veebileht ettevõtjale piisavalt aega, et selgitada praktika käigus välja oma ettevõtte tegelikud internetiturunduse vajadused ja veebisaidi funktsionaalsuse. Seetõttu jäävad ära kiired asjatud investeerinud sellise veebilehe ehitamiseks, millel on palju kulukaid funktsioone või omadusi, mida tegelikult ettevõttele vaja ei lähe ning mis klientide leidmisele ja toodete/teenuste müümisele märkimisväärselt kaasa ei aita.

Ettevõtteportaal 247info aitab ettevõtjatel internetiturundusega kiiresti, soodsalt ja muretult algust teha.

Esita tellimus siit: https://247info.ee/registreerimine

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga